Rreth nesh

Kush jemi ne?

 

Mobile Dekor është kompani e themeluar në vitin 1983 në Pejë. Është e specializuar në prodhimin e mobiljeve që janë pjesë e shtëpisë dhe ambienteve të ndryshme si kuzhina, dhoma gjumi, dhoma për fëmijë, dhoma ndenjeje, ambiente të brendshme hotelesh, zyra etj. Mobile Dekor ka një histori të gjatë dhe të suksesshme në industrinë e mobiljeve, duke u bërë një

 

 

emër i njohur si në tregun tonë ashtu edhe në atë ndërkombëtar. Mobile Dekor ofron një gamë të gjerë produktesh të personalizuara dhe me cilësi të lartë, duke përdorur materialet më të mira dhe teknologjitë më të fundit në prodhim. Me një staf të shkëlqyer që punon me zell, ne krijojmë mobilje funksionale të përshtatura për çdo stil dhe preferencë.

 

 

Vlerat kryesore përfshijnë cilësi të jashtëzakonshme, inovacion, dizajn dhe kujdes ndaj klientit.

Mobile Dekor zotëron aftësi unike për të ofruar zgjidhje të personalizuara dhe të përshtatshme për çdo kërkesë të klientit. Ne kemi aftësinë dhe kapacitetin për të prodhuar mobile që plotësojnë plotësisht nevojat dhe dëshirat e klientit.

Nderimet

çmimet dhe arritjet
me të cilat jemi krenarë

Na kontaktoni

le të bëjmë diçka unike së bashku